Teie ­tellimus

Ostukorv on tühi

Currency Valuuta

Meie koolist

Küünestuudio – kool Viis alustas tegevust 2007. aastal. Loomise idee kuulub Olesja Nikolenko-le (Ipatov) kes tegeleb nail art-iga üle 14 aasta.

Õpetamissüsteem salongis Viis on väga mugav. Ta sobib igaühele, nii algajale kui ka kogenud meistrile. Meie juurest leiate alati midagi uut.

Meie õpetusmeetodi aluseks on individuaalne lähenemine igale õpilasele. Õpetamisprogramm on väga mahukas, näiteks, pikenduste paneku kursus ei piirdu ainult tehnikaga. Õppimisprotsessi käigus omandab õpilane vajalikke aluseid ja kergelt teostatavaid disainide variante. Õpetamisel kasutame Nfu.Oh ja Mosaic firmade professionaalset toodangut, mis on kõrgeima kvaliteediga.

Täna pakub meie suudio-kool üle 8 erineva kursuse mis puudutavad küüntele pikenduste panekut ja küünte disaini. Iga kursus töötati välja mitme aasta jooksul tihedas koostöös õpilastega. Ka tänapäeval jätkavad kursused laienemist ja arengut, sinna lisanduvad pidevalt uued võtted ja tehnikad.

Me võime kahtlemata öelda, et armastame oma tööd ja teeme seda hästi. Me oleme pühendunud oma tööle ja lihtsalt jumaldame nail artˇi.

Development:
Sobolev Vladimir

Veebilehekülje sisu (tekstid ja pildid) on Viis Ilusalongi intelektuaalne omand
ja selle kommertskasutamine teiste isikutega on keelatud!

Design by:
Wellcraft & Dio-sama